Specjalista ds. e-mail marketingu

Studio Moderna Polska Sp. z o.o.

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Studio Moderna i posiadamy oddziały w 21 państwach Europy środkowo-wschodniej.

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości produktów przeznaczonych do użytku domowego wiodących włoskich marek Dormeo i Delimano.

Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Zarządzanie kampaniami e-mail marketingowymi w tym również marketing automation
  • Przygotowywanie oraz wdrażanie wysyłki e-mailingów do wewnętrznych i zewnętrznych baz adresów e-mail
  • Zarządzanie bazami adresów e-mail: tworzenie, rozbudowa, eksploatacja
  • Analiza wyników i optymalizacja realizowanych kampanii e-mailowych w celu podniesienia konwersji
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych kampanii oraz rekomendacji dalszych działań
  • Przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby kampanii e-mailingowych
  • Obsługa programu do wysyłki e-maili
  • Współpraca z centralą firmy w zakresie wdrażania planowanych kampanii

OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenie w realizacji kampanii e-mailingowych
  • Znajomość zagadnień e-mail marketingu, lead nurturing, lead generation- mile widziana
  • Praktyczna znajomość systemów do e-mail marketingu i marketing automation
  • Bardzo dobra znajomość HTML
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność i zaangażowanie w realizowane projekty
  • Wysoka motywacja do pracy, orientacja na realizację celów
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Odpowiedzialność i terminowość

OFERUJEMY:

  • Pracę w dużej, stabilnej organizacji w zespole ludzi, których pasją jest e-commerce
  • Możliwość czerpania wiedzy i wymiany doświadczeń w międzynarodowych strukturach firmy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • Świadczenia pozapłacowe (m.in. Medicover i Multisport)
  • Możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów
  • Dużą samodzielność w działaniu

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w Studio Moderna Polska Sp. z o.o (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

Studio Moderna Polska Sp. o.o. <br/>* Siedziba główna znajduje ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca IT - Bazy danych, Praca Grafika / Projektowanie