Specjalista ds. E-commerce

Michael Page

Pruszcz Gdański, pomorskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG / dystrybucyjnej, poszukujemy ambitnej, proaktywnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. E-commerce.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to międzynarodowy producent i dystrybutor z branży FMCG (artykuły spożywcze), zdecydowany lider w swoim segmencie. Obecnie do swojego biura pod Gdańskiem poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. E-commerce. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie organizacji w rozwoju internetowego kanału sprzedaży oraz prowadzenie komunikacji marek w internecie.

Opis stanowiska

  • wsparcie w projektowaniu i realizacji strategii sprzedaży produktów firmy w kanale e-commerce,
  • zarządzanie platformą e-commerce i jej bieżący rozwój
  • zarządzanie asortymentem i ekspozycją produktów w sklepie internetowym
  • dobór właściwych narzędzi i wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży w kanale e-commerce
  • analiza i raportowanie danych sprzedażowych
  • koordynacja komunikacji marek i kampanii marketingowych i sprzedażowych w internecie we współpracy z agencjami
  • analiza zachowań użytkowników platformy e-commerce, danych webowych, wyników kampanii, analiza konkurencji w kanale e-commerce
  • bieżąca współpraca z zespołami sprzedaży i marketingu

Profil kandydata

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze digital i e-commerce
  • znajomość specyfiki kanału sprzedaży e-commerce i komunikacji w internecie
  • posiadane wykształcenie oraz wiedza z zakresu marketingu i/lub handlu
  • umiejętność samodzielnej pracy, kreatywność, sumienność
  • rozwinięte umiejętności analityczne, łatwość w przyswajaniu technologii
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji o bardzo mocnej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów dodatkowych
  • możliwość kształtowania strategii kanału e-commerce w ramach firmy
  • pracę w międzynarodowym środowisku i stały kontakt z zagranicą
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Pruszcz Gdański
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page