Specjalista ds. e-commerce

Lago Media

Łomianki, 05-092, mazowieckie

Lago Media
Lago Media Lago Media Lago Media
LAGO MEDIA
Jesteśmy importerem i dystrybutorem motoryzacyjnych akcesoriów elektronicznych, zwiększających bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania pojazdów. Ponad 12-letnie doświadczenie w branży pozwoliło nam już ugruntować swoją pozycję na rynku i zagwarantować jakość oferowanych produktów. Stale obserwujemy pojawiające się nowinki technologiczne oraz badamy potrzeby naszych klientów, co pozwala nam na dostarczanie towarów spełniających oczekiwania naszych partnerów handlowych.
  • dobra znajomość branży e-commerce oraz sposobów zwiększania efektywności sprzedaży internetowej
  • kreatywność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w prowadzaniu kampanii mailingowych i newslettera
  • doświadczenie w analizowaniu efektywności oraz badaniu konwersji kampanii online (Google Analytics)
  • doświadczenie w projektowaniu i koordynowaniu kampanii SEM (Google AdWords, Google Display Network, Gmail Sponsored Promotions),
  • umiejętność pisania tekstów marketingowych
  • znajomość programów graficznych (Photoshop)
  • umiejętności analityczne
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • pasja, zaangażowanie, pracowitość
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • dokładność, staranność
  • chętnie zatrudnimy osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość realizacji własnych pomysłów, kreowanie strategii firmy
  • szansę rozwoju oraz awansu
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych efektów

Miejsce pracy: Łomianki, 05-092

Jesteś zorganizowany/zorganizowana, marketing internetowy nie ma przed Tobą tajemnic i chciałbyś mieć aktywny wpływ na kierunek rozwoju firmy?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania zapraszamy Cię serdecznie do przesłania aplikacji.

Jesteśmy importerem elektroniki samochodowej, działamy na rynku od 2005 roku, znaczącym kanałem dystrybucji w naszej firmie jest internet, towary sprzedajemy w naszym sklepie internetowym i na Allegro oraz hurtowniom, warsztatom, sklepom.

Misją firmy jest dostarczanie innowacyjnych akcesoriów motoryzacyjnych dobrej jakości w rozsądnej cenie, stale dbając o zadowolenie klienta.

Stanowimy zespół młodych, ambitnych, wesołych ludzi, którzy lubią to co robią.

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

  • poszerzanie oferty produktowej
  • tworzenie grafik na potrzeby ofert internetowych
  • organizacja i optymalizacja kampanii marketingowych w internecie
  • optymalizacja źródeł ruchu
  • realizacja projektów w celu zwiększenia popularności stron internetowych, sklepu internetowego oraz aukcji
  • pisanie ofert marketingowych, tekstów na strony internetowe
  • realizacja projektów dotyczących budowania baz danych klientów