Specjalista ds e-commerce

Dreamroots

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Dodawanie i edycja produktów w sklepie internetowym
  • Współpraca z firmą odpowiedzialną za stronę internetową sklepu, nadzór nad zawartością strony oraz współpraca z firmą odpowiedzialną za pozycjonowanie strony,
  • Koordynowanie sprzedaży na portalach sprzedażowych, przygotowywanie szablonów, wystawianie ofert, monitorowanie zamówień Klientów
  • Weryfikacja cen i oferty produktowej
  • Obsługa telefoniczna i mailowa Klientów angielskojęzycznych i niemieckojęzycznych
  • Weryfikacja opisów i tłumaczeń produktów
  • Wprowadzanie nowych funkcji, planowanie strategii marketingowej i cenowej na danym rynku
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i budowanie trwałych relacji z Klientami
  • Monitoring i analiza działań konkurencji
  • Tworzenie spójnych materiałów wizerunkowych, marketingowych i sprzedażowych firmy,

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w sklepie internetowym oraz w obsłudze klientów
  • Doświadczenie w obsłudze platform sprzedażowych Allegro, Ebay, (mile widziane: Amazon) oraz portalów typu handmade
  • Biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego w mowie i piśmie
  • Mile widziane doświadczenie w marketingu lub wiedza w branży foto/video lub nowe technologie
  • Dobre umiejętności planowania i organizowania pracy
  • Umiejętność rozpoznawania trendów rynkowych i przekładania ich na rozwiązania marketingowe,

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą a w branży odzieży i akcesoriów, która od 2010... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta