Specjalista ds. e-commerce

eCom Group Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych i największych księgarń internetowych w Polsce. Należymy do Grupy Wydawniczej Znak, której książki są stale obecne na listach bestsellerów. Pracuje dla nas kreatywny dział IT, wspomagają nas najlepsi specjaliści od logistyki. Teraz chcemy być najbardziej innowacyjną księgarnią w Polsce i znaleźć się w pierwszej 40 rankingów e-commerce. Chcesz wziąć w tym udział?

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

specjalista ds. e-commerce

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • współtworzenie strategii rozwoju księgarni internetowej znakcompl przez stałą weryfikację przyjętych wcześniej rozwiązań oraz generowanie nowych pomysłów, uzasadnianie ich wartości oraz aktywny udział we wprowadzaniu zmian,
  • zarządzanie ofertą handlowo-promocyjną księgarni internetowej znakcompl, by osiągnąć wytyczone cele,
  • badanie i analiza reakcji klientów na proponowane oferty, dostosowywanie oferty do ich potrzeb oraz podnoszenie poziomu wyników,
  • śledzenie nowych rozwiązań i trendów w zakresie e-commerce oraz generowanie pomysłów na wykorzystanie ich w rozwoju księgarni znakcompl,
  • bieżący monitoring działań agencji współpracujących z księgarnią internetową znakcompl,
  • budowanie zasięgu marki znakcompl wśród klientów i czytelników.

Oczekujemy od Ciebie:

  • entuzjastycznego podejścia do zagadnień e-commerce,
  • ambicji, chęci rozwoju swojej wiedzy zawodowej i umiejętności,
  • skłonności do łamania utartych schematów,
  • umiejętności logicznego myślenia i odwagi w bronieniu swoich pomysłów,
  • chęci ciągłego poprawiania rezultatów swojej pracy.

Będzie mile widziane, jeśli:

  • czytanie książek to Twój sposób spędzania wolnego czasu,
  • prowadzisz własną stronę internetową, sklep, blog lub konto na portalu aukcyjnym.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w Krakowie,
  • rzeczywisty wpływ na kierunek rozwoju marki znakcompl,
  • dostęp do doskonałych narzędzi analitycznych oraz zaplecze technologiczne,
  • udział w ambitnym przedsięwzięciu i pracę w kameralnym, dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych i list motywacyjny) w terminie do 15.09.2013 r.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych i największych księgarń internet... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Administracja biurowa