Specjalista ds. e-commerce/ Handlowiec

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • prowadzenie kampanii reklamowych w Google AdWords,
  • budowa i zarządzanie sklepem internetowym,
  • nawiązywanie kontaktów i współpraca w zakresie elektronicznej wymiany usług,
  • wsparcie w zakresie rozwoju serwisu,
  • prowadzenie działań sprzedażowych i marketingowych,

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku ,
  • doświadczenie w zakresie handlu internetowego (znajomość branży rekrutacyjnej będzie dodatkowym atutem),
  • doświadczenie w projektach B2B w zakresie elektronicznej wymiany usług,
  • znajomość sposobów promocji i marketingu internetowego,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi Google AdWords i Google Analytics,
  • dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego,

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze w niewielkim zespole,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, rozwoju w strukturze firmy,
  • atrakcyjne warunki wynagradzania(podstawa i prowizje handlowe),
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość rozpoczęcia pracy od 1 lipca

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.