Specjalista ds. dokumentacji / Ilustrator

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie kart katalogowych
  • Edycja oraz aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Umieszczanie grafik w katalogu wewnętrznym
  • Przetwarzanie BOM przy użyciu MS-Excel

Oczekiwania:

  • Umiejętność posługiwania się j. niemieckim na poziomie minimum B1
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Gotowość do odbycia szkolenia w Niemczech (3-6 miesięcy)

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w centrum Wrocławia
  • Ponad rynkowe wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy przy ciekawych projektach
  • Wyjazdowe szkolenie wdrożeniowe (Niemcy)
  • Bezpłatne lekcje językowe
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials