Specjalista ds.digitalizacji

Viktech P/S

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Viktech specjalizuje się w pozyskiwaniu wysokowykwalifikowanych specjalistów w branży budowlanej i energetycznej, takich jak: cieśle, dekarze, malarze, elektrycy, spawacze itp. Ponadto zajmujemy się tworzeniem dokumentacji technicznej dla branży elektronicznej.

Główna siedziba firmy znajduje się w Aarhus w Danii. Łącznie mamy osiem biur w Danii, jedno w Niemczech we Flensburgu oraz dwa w Polsce - w Warszawie i Szczecinie. Zatrudniamy obecnie około 800 pracowników tymczasowych oraz około 45-50 pracowników stałych, biurowych (dział sprzedaży, rekrutacji, administracji, marketingu i dokumentacji technicznej).

Twoje zadania:

  • Praca z dokumentacją tworzoną w PNI – GE Smallworld włączając w to korekty i sugestie
  • Tworzenie digitalizacji map i rysunków
  • Praca nad korektą map i rysunków technicznych w aplikacjach graficznych GE Smallworld
  • Odpowiedzialność za wykonanie codziennych zadań całego zespołu

Oczekujemy, że:

  • Znajomość programów graficznych GE Smallworld będzie Twoim atutem
  • Potrafisz pracować samodzielnie i zespołowo
  • Precyzyjnie wykonujesz swoje zadania
  • Lubisz pracę w dobrze zorganizowanym środowisku, gdzie możesz systematycznie realizować zadania zawodowe zarówno własne jak i zespołowe
  • Znasz język angielski na tyle dobrze, żeby komunikować się w tym języku z głównym biurem w Danii oraz z klientami firmy

Viktech oferuje:

  • Pracę w stabilnej duńskiej firmie, istniejącej ponad 10 lat na rynku, dla której pracownicy są najwyższą wartością
  • Pracując dla nas stajesz się częścią skandynawskiego środowiska pracy, usytuowanego w Szczecinie, w biurze z widokiem na Odrę
  • Bardzo cenimy naszych pracowników i dlatego oferujemy im szeroki wachlarz szkoleń i możliwości doskonalenia zawodowego a także wiele wydarzeń społecznych dla pracowników
  • Wynagrodzenie odpowiednie do Twoich umiejętności, wyształcenia i możliwości
  • Możliwości rozwoju kariery

W firmie Viktech wyznajemy następujące wartości - godność, jakość, lojalność i zaangażowanie i są one dla nas najważniejsze. Jeśli chcesz stać się częścią stabilnej duńskiej firmy, musisz również wyznawać te wartości - zarówno w swoim życiu prywatnym jak i zawodowym.

Pracujemy w koleżeńskiej atmosferze, pomagamy sobie i wspieramy się nawzajem.

Oczekujemy od Ciebie, że będziesz dobrze zmotywwany i skupiony na swoim rozwoju zawodowym. Musisz być jednocześnie graczem zespołowym, który wie zarówno jak osiągać zarówno swoje cele osobiste jak i cele całego teamu. Musisz umieć planować swoją pracę a także motywować kolegów do wykonywania zadań, dając im jasne i czytelne wytyczne.

Czy ta oferta pracy przyciągnęła Twoją uwagę? Jeśli tak - wyślij swoje CV po angielsku.

Prezentacja firmy

O Viktech<br/><br/>Viktech jest firmą rekrutacyjną, świadomą znac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Internet / e-commerce, Praca Administracja biurowa, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja