specjalista ds. controllingu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Żary, lubuskie

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej należącej do globalnego koncernu, lidera w swojej branży, marki znanej i cenionej na całym świecie, poszukujemy chętnych do rozwoju i podjęcia nowych wyzwań kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 26067
Praca stała
Lokalizacja: Żary

Zakres obowiązków:
  • aktywny udział w tworzeniu działu controlingu w zakładzie produkcyjnym
  • analiza i bieżąca kontrola kosztów
  • aktywny udział w  procesie budżetowania
  • raportowanie bieżące oraz okresowe
  • kalkulacje kosztów standardowych i analizy odchyleń
  • inwentaryzacja

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • doświadczenie w pracy w dziale controllingu finansowego
  • wiedza z zakresu finansowego lub produkcyjnego
  • biegła znajomość Excela
  • mile widziana znajomość SAP
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • praca w młodym  zespole specjalistów
  • umowa o pracę (3-miesięczny okres próbny, a po jego udanym zakończeniu, umowa na czas nieokreślony)
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)