Opis stanowiska pracy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska średniego i wysokiego szczebla. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami z Polski i zza granicy. Należymy do Polskiego HR S.A.

Polski HR – Doradztwo Personalne Sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9301.

Aktualnie do pracy w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. controllingu

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie oraz analiza raportów finansowych spółek holdingu,
  • przygotowywanie budżetów spółek oraz kontrola ich realizacji wraz z wyjaśnieniami odchyleń,
  • czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca w poszczególnych spółkach holdingu,
  • bieżąca współpraca z innymi działami i spółkami holdingu w zakresie pozyskiwania danych biznesowych, ich analizy, kontroli i rekomendowania nowych rozwiązań,
  • wsparcie decyzji biznesowych,
  • współudział w tworzeniu długoterminowych planów strategicznych oraz prognoz finansowych,
  • raportowanie zarządcze wyników finansowych, segmentów działalności oraz proponowanie działań korygujących,
  • sporządzanie analiz i rekomendacji dla potrzeb kadry zarządzającej,
  • rozwój narzędzi controllingowych,
  • poszukiwanie i proponowanie działań optymalizacyjnych,

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, rachunkowości lub kontrolingu,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (w obszarze rachunkowości finansowej, zarządczej i controllingu) min. 3 lata,
  • wiedza z zakresu rachunkowości finansowej,
  • dobra znajomość zagadnień rachunkowości zarządczej i finansów przedsiębiorstw,
  • bardzo dobra znajomość Excel oraz narzędzi BI,
  • znajomość systemu Optima,
  • mile widziane doświadczenie w dziale audytu lub księgowości,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i konsekwencja w działaniu,
  • kreatywność, komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej,
  • umowę o pracę lub inny wspólnie ustalony sposób rozliczania,
  • możliwość rozwoju.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja dor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse