Specjalista ds. Controllingu - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
Specjalista ds. ControllinguMiejsce pracy: Gdańsk
  • Zadania:
  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz prezentacji na potrzeby firmy,
  • Współudział w tworzeniu miesięcznych sprawozdań finansowych,
  • Monitorowanie i analiza kluczowych wskaźników KPI,
  • Kalkulacja kosztów materiałów,
  • Wyjaśnianie odchyleń i sporządzanie analiz.
  • Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne,
  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze controllingu,
  • Bardzo dobra znajomość MS Exce
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2),
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.

  • Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pakiet Benefitów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.