Specjalista ds. Content Marketingu

Global4Net Sp. z o.o.

53-024 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Global4Net to agencja e-commerce od 6 lat działająca na rynku polskim oraz zagranicznym. Do tej pory zrealizowaliśmy blisko 200 projektów (wśród zadowolonych klientów można wymienić między innymi Rotom Polska, Uniwersytet Wrocławski, Grupę Kapitałową Portero).

Poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalista ds. Content Marketingu
Praca w biurze we Wrocławiu

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:
• Czynny udział w realizacji strategii marketingowych serwisów e-commerce,
• Koordynowanie prac mających na celu pozyskiwanie contentu,
• Planowanie i wdrażanie działań content marketingowych,
• Monitorowanie działań serwisów konkurencyjnych oraz trendów rynkowych,
• Wsparcie działań w social media,
• Tworzenie i optymalizacja treści pod kątem wyszukiwarek internetowych,
• Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań.

Oferujemy:
• Zdobycie praktycznego doświadczenia w firmie działającej w obszarze e-commerce
• Szkolenia z zakresu SEO/Social Media/Content Marketingu,
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• Nowe, rozwojowe wyzwania.
• Umowa o pracę, zlecenie, o dzieło, B2B - do ustalenia.

Wymagania

• Doświadczenie w prowadzeniu działań content marketingowych,
• Znajomość HTML i CSS
• Umiejętność planowania i tworzenia treści angażujących czytelników,
• Umiejętność pracy w zespole i koordynacji działań z działami współpracującymi,
• Zainteresowania związane z e-commerce lub nowinkami technologicznymi,
• Inicjatywa i samodzielność w działaniu.

Prezentacja firmy

Global4Net to Sftware House od 7 lat działająca ny rynku polskim oraz za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce