Specjalista ds. Compliance

Euro Bank S.A.

Wrocław, 50-126, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław, 50-126

Opis stanowiska:

  • opiniowanie materiałów marketingowych w zakresie zgodności z przepisami prawa i wymogami organów nadzorczych
  • analiza i udział w rozpatrywaniu skarg klientów
  • opiniowanie dokumentacji związanej z produktami oraz procedur i instrukcji wewnętrznych
  • bieżąca analiza wymogów regulacyjnych, głównie UOKIK w zakresie dotyczącym działalności Banku
  • udział w projektach produktowych i regulacyjnych, wydawanie opinii w celu zapewnienia zgodności z wymogami prawnymi i regulacyjnymi
  • współudział w przygotowywaniu szkoleń dla pracowników z obszaru Compliance

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w obszarze kontroli wewnętrznej, audytu, ryzyka, compliance w instytucji finansowej
  • wykształcenie wyższe (mile widziane prawnicze lub ekonomiczne)
  • bardzo dobra znajomość produktów bankowych, procesów zachodzących w Banku
  • umiejętność wykorzystania programów Word, Excel, Power point w praktyce
  • rzetelność, skrupulatność, zdolności analityczne
  • asertywność i zdecydowanie
  • zdolność budowania relacji i łatwość komunikacji
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w strukturach międzynarodowej korporacji
  • prywatną opiekę medyczną