Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Obecnie dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkującej komponenty dla przemysłu motoryzacyjnego - poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. CMMS

Nr ref.: 40988
Praca stała
Lokalizacja: Bolesławiec

Zakres obowiązków:
  • wdrożenie i zarządzanie systemem CMMS
  • nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń
  • tworzenie i aktualizacja instrukcji
  • zarządzaniem danymi dotyczącymi części zamiennych w systemie CMMS
  • efektywne gospodarowanie powierzonymi materiałami i narzędziami
  • udział w projektach realizowanych w ramach działu UR
  • organizowanie i przeprowadzanie szkoleń dla współpracowników
  • raportowanie do kierownika działu UR

Oczekiwania:
  • wykształcenie techniczne
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
  • dobra znajomość systemów CMMS
  • uprawnienia E1
  • umiejętność pracy w zespole, orientacja na realizację założonego celu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w tym słownictwa technicznego)

Oferta:
  • praca w międzynarodowej firmie
  • możliwość doskonalenia zawodowego
  • zatrudnienie w formie umowy pracę
  • ubezpieczenie medyczne
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)