Specjalista ds. chromatografii i spektrometrii mas

Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie analiz z zakresu LC-MS/MS, GC-MS/MS oraz HPLC z różnymi rodzajami detekcji,
  • opracowywanie i optymalizacja metod analitycznych (głównie rozdzielczych),
  • walidacja metod analitycznych wraz z opracowaniem raportów walidacyjnych,
  • monitorowanie literatury branżowej i trendów w dziedzinie chromatografii i spektrometrii mas,
  • współpraca z zewnętrznymi jednostkami badawczymi.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu chemii i/lub analityki medycznej,
  • mile widziane prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego,
  • praktyczna znajomość technik chromatograficznych oraz spektrometrii mas,
  • doświadczenie w prowadzeniu procesów walidacyjnych,
  • znajomość zasad GLP oraz PN-EN ISO 15189,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • sumienność, staranność oraz terminowość w realizacji zadań.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole badawczym,
  • możliwość zdobywania wiedzy, doświadczenia oraz podwyższania kompetencji zawodowych za sprawą programu szkoleń oraz konferencji,
  • prace na nowoczesnej aparaturze,
  • kartę MultiSport oraz możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników i ich rodzin oraz dla współpracowników.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.