Specjalista ds. Certyfikacji i Jakości (Certyfikacja, Jakość)

Profix Sp. z o.o.

Łomna Las (ok. Łomianki, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo, Warszawa), mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kompleksową kontrolę wprowadzanych produktów ( odzieży BHP, urządzeń elektrycznych, narzędzi ) na rynek krajowy, pod kątem zgodności z normami prawnymi obowiązującymi w Polsce i Unii Europejskiej, w szczególności w zakresie ich bezpieczeństwa, prawidłowego oznakowania, opakowania jak i prawidłowej instrukcji obsługi, oraz formułowania wytycznych w tym zakresie.
  • Weryfikowanie pod względem formalnym i merytorycznym dokumentacji przekazywanej przez dostawców.
  • Prowadzenie spraw związanych z kontaktami z organami nadzoru rynku, w szczególności dotyczących bezpieczeństwa produktu, posiadania stosownych deklaracji lub certyfikatów.
  • Opracowywanie i uzgadnianie z dostawcami dokumentów jakościowych, w szczególności dla produktów sprzedawanych pod markami własnymi.
  • Opracowywanie dokumentów dołączanych do sprzedawanych produktów z uwzględnieniem wymogów prawnych oraz marketingowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe)
  • Znajomość zagadnień wymogów prawnych, w tym certyfikacji produktów
  • Umiejętność pracy z normami, dyrektywami i rozporządzeniami obowiązującymi w Polsce i Unii Europejskiej. (MD, LVD, EMC)
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego
  • Biegła znajomość obsługi komputera (Word, Excel)
  • Wytrwałość w dążeniu do celu, odpowiedzialność
  • Doskonałe umiejętności analityczne i dokładność
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie
  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Spółka Profix działa w obszarze produkcji i handlu. Jest dostawcą wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Kontrola jakości