Specjalista ds. Cen Transferowych

Rödl & Partner

Warszawa, mazowieckie

Od: Rödl & Partner
Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy jedną z największych firm doradczych w Niemczech z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 106 biur w 49 krajach. Od prawie 25 lat jesteśmy obecni także w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym; prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

Jako firma doradcza uzyskujemy liczne wyróżnienia w konkursach branżowych. Zdobyliśmy m.in. pierwsze miejsce w rankingu firm audytorskich i księgowych „Book of List” (2015), tytuł „M&A Law Firm of the Year in Germany” (2014) oraz wyróżnienie „Prospołeczna firma audytorska” (2014) przyznane przez dziennik „Rzeczpospolita”. Staramy się również, aby nasi pracownicy mogli pogodzić swoje życie rodzinne z życiem zawodowym.

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszykujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • odpowiadanie na pytania z zakresu cen transferowych
  • nadzór nad umowami i dokumentacją odnoszącą się do transakcji zawieranych z podmiotami powiązanymi
  • analiza przepisów i orzecznictwa
  • analizy przepływów wewnątrzgrupowych w zakresie cen transferowych
  • analiza finansowa rynku

Poszukiwane kompetencje:

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • minimum 4 lata doświadczenia w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych lub sprawozdawczości finansowej
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność i inicjatywa
  • dokładność, systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • umiejętność rozpoznawania problemów i ich rozwiązywania

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku, w zespole doświadczonych księgowych, biegłych rewidentów, doradców podatkowych, radców prawych i adwokatów
  • pakiet świadczeń dodatkowych w tym m.in. zajęcia sportowe i opieka medyczna
  • doskonałe warunki i atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.