Specjalista ds. BHP

HSEC Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma outsourcingowa HSEC Sp. z o.o. działa na rynku usług BHP od 2009 roku. Dzięki obsłudze dużych przedsiębiorstw (m.in. w branży produkcyjnej, korporacje) jak i małych firm posiadamy ugruntowaną i stabilną pozycję na krakowskim rynku usług. Uzupełnieniem zakresu działalności jest sklep z artykułami BHP oraz odzieżą roboczą.

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko Specjalisty ds. BHP

Zakres obowiązków:

- kompleksowa obsługa naszych Klientów w zakresie BHP,

- przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych,

- opracowywanie dokumentacji i instrukcji BHP,

- regularne audiyy u Klientów na terenie Krakowa, sporadycznie wyjazdy poza województwo.

Wymagania:

- studia, spełniające wymagania kwalifikacyjne zgodne z obowiązującym rozp. w zakresie służby bhp

- praktyczna i biegła znajomoś przepisów, wymogów prawnych i norm z zakresu bhp oraz umiejętności ich stosowania w praktyce

- doświadczenie zawodowe (min. 2 lata)

- samodzielność i zaangażowanie

- umiejętności interpersonalne

- dobra organizacja pracy

- prawo jazdy kat. B

- biegła znajomość obsługi komputera (w tym pakietu office)

Mile widziane:

- kurs inspektorów ochrony PPOŻ

- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze, oparte o umowę o pracę,

- pracę w zgranym i dynamicznym zespole,

- samochód służbowy, telefon, laptop

- premię za zaangażowanie na rzecz rozwoju firmy i pozyskiwania nowych kontrahentów.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

Prezentacja firmy

Firma outsourcingowa HSEC Sp. z o.o. działa na rynku usług BHP od... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting