Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Zadania:

  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów BHP;
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i P.Poż.;
  • Analiza stanu bezpieczeństwa pracy w zakładzie;
  • Ustalanie przyczyn i okoliczności wypadków, prowadzenie dokumentacji powypadkowej;
  • Reprezentowanie zakładu w kontaktach z zewnętrznymi instytucjami w zakresie BHP;
  • Opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie BHP;
  • Doświadczenie w służbie BHP;
  • Praktyczna znajomość przepisów, wymogów prawnych i norm z zakresu BHP i ergonomii pracy;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferta:

  • Ciekawa praca w międzynarodowym środowisku;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Współudział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów dających możliwość rozwoju.

Prezentacja firmy

„LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim, jako licencjonow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne