Opis stanowiska pracy

Firma MultiGo zatrudni Specjalistę ds. BHP na dużym kontrakcie budowlanym. Do podstawowych obowiązków będzie należeć:
- codzienna kontrola placu budowy pod kątem przestrzegania przepisów BHP
- opracowywanie raportów z kontroli
- szkolenia wprowadzające
- koordynacja prac pod kątem BHP
- doradztwo specjalistyczne

Wymagana jest STAŁA obecność Specjalisty BHP na budowie podczas prowadzonych prac tj. minimum od godz. 7 do godz 17 od poniedziałku do piątku.

Podejmiemy współpracę opartą o umowę zlecenie lub z osobami posiadającymi jednoosobową działalność gospodarczą.

Termin rozpoczęcia: 18-25 maj

Planowany termin zakończenia: Kwiecień 2016 r.

Wymagania

- minimum 3 letnie doświadczenie w pełnieniu służby BHP w obszarze budownictwa

Prezentacja firmy

Firma „MultiGo” powstała z myślą o profesjonalnej obsłudze klient... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
1 rok z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie