Specjalista ds. BHP

HRK S.A.

Białystok, podlaskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Białegostoku, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. BHPMiejsce pracy: Białystok

Obowiązki:

  • Realizacja zadań z obszaru BHP zgodnie z wymaganiami prawnymi oraz korporacyjnymi.
  • Tworzenie standardów BHP, współudział w opracowywaniu i wdrażaniu wymaganych procedur oraz  instrukcji.
  • Przeprowadzanie analiz i ocen ryzyka zawodowego.
  • Prowadzenie szkoleń podnoszących świadomość pracowników w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.
  • Inicjowanie i wdrażanie działań mających na celu stałą poprawę bezpieczeństwa pracy.
  • Pełnienie roli eksperta oraz doradztwo w zakresie przepisów i wymagań BHP.
  • Współpraca przy wdrażaniu inwestycji oraz nowych projektów (weryfikacja z perspektywy bezpieczeństwa pracy).
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych kontrolujących warunki pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad BHP i ochrony środowiska.
  • Przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień z zakresu BHP i ochrony środowiska.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z dziedziny BHP.
  • Praktyczna znajomość przepisów BHP oraz systemów ISO 140001 i OHSAS 18001.
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej).
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
  • Innowacyjność w promowaniu kultury bezpieczeństwa pracy.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne (umiejętność komunikowania się na każdym poziomie struktury organizacji).

Oferujemy:

  • Możliwość zdobywania doświadczenia oraz dalszego rozwoju zawodowego.
  • Bezpośredni wpływ na kreowanie polityki BHP w firmie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.