Opis stanowiska pracy

•Bieżąca kontrola warunków pracy i przestrzegania przepisów BHP.
•Przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu BHP.
•Przeprowadzanie analiz i ocen ryzyka na stanowiskach pracy i ich aktualizacja.
•Wdrażanie procedur i instrukcji dotyczących przepisów i zasad BHP.
•Opracowywanie programu poprawy warunków pracy.
•Opracowywanie procedur bezpieczeństwa i nadzór nad ich przestrzeganiem.

Wymagania

•Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku lub specjalności w zakresie BHP.
•Znajomość prawa z obszaru BHP i ochrony środowiska.
•Mile widziane doświadczenie w służbie BHP w zakładzie produkcyjnym.
•Uprawnienia Inspektora ochrony przeciwpożarowej będą dodatkowym atutem.
•Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów.

Prezentacja firmy

Jesteśmy nowo powstała firmą na terenie miasta Opoczno, woj. Łódzkie. <b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zgodnie z regulaminem wynagradzania
Branża / kategoria:
Praca Inne