Specjalista ds. BHP - Szwecja

znamBHP.pl

Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- współpraca/wsparcie Głównego Specjalisty ds.BHP,
- przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu BHP,
- wykonywanie zadań z zakresu BHP zgodnie z wymogami na terenie huty,
- tworzenie specjalistycznej dokumentacji,
- wspieranie kadry kierowniczej w zakresie zarządzania bezpieczeństwem pracy,
- prowadzenie konsultacji i doradztwa w dziedzinie BHP,
- uczestniczenie w naradach i inspekcjach związanych z BHP,
- kontrole przestrzegania zasad BHP przez pracowników Zleceniodawcy,
- sporządzanie raportów w zależności od potrzeb,
- przygotowanie dokumentów zezwalających na pracę (work permit, hot work itp.) i inne.

WARUNKI:
- kontrakt trwa 3 miesiące od maja 2015r. do lipca 2015r. z możliwością przedłużenia terminu,
- zakwaterowanie oraz przejazdy po stronie Zleceniodawcy,
- wyżywienie po stronie pracownika.

W ZAMIAN OFERUJEMY:
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy,
- możliwość zyskania doświadczeń przy budowie huty.

Wymagania

- kwalifikacje zawodowe i odpowiednie uprawnienia
- znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
- min. 2-letnie doświadczenie w pracy jako Specjalista ds. BHP
- aktualne szkolenie dla Służb BHP
- znajomość obsługi pakietu MS Office
- ponadto oczekujemy: bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych, bardzo dobrej organizacji pracy, kreatywności, samodzielności, zaradności, dokładności.

Prezentacja firmy

Nasza firma, to nowoczesne przedsiębiorstwo, które funkcjonuje od 2006 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie