Specjalista ds. BHP i środowiska

Klient_infoPraca.pl

Cały region, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Prowadzenie szkoleń w zakresie bhp i ochrony środowiska,
  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego,
  • Współudział w opracowywaniu i wprowadzaniu procedur, instrukcji związanych z ochroną środowiska i bezpieczeństwa pracy, wdrażanie i egzekwowanie wymagań korporacyjnych w tym zakresie,
  • Prowadzenie kontroli warunków pracy, przestrzegania przepisów i zasad BHP i ochrony środowiska,
  • Udział w auditach wewnętrznych Systemu Zarządzania BHP i Ochrony Środowiska,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w dziedzinie bhp,
  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w analizie i określaniu ryzyka środowiskowego i bhp
  • Certyfikat auditora wewnętrznego wg, PN-EN ISO 14001 lub PN-N-18001/OHSAS 18001 będzie dodatkowym atutem,
  • Praktyczna znajomość obowiązujących przepisów w zakresie BHP i ochrony środowiska.

Prezentacja firmy

Firma Międzynarodowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo