Specjalista ds BHP i Ochrony Ś?rodowiska

HRK S.A.

woj. opolskie, opolskie

HRK S.A.
Specjalista ds BHP i Ochrony Ś?rodowiskaMiejsce pracy: woj. opolskie

Zadania:

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz egzekwowanie przestrzegania przepisów i zasad BHP i Ochrony Środowiska w miejscach prowadzenia działalności Spółki.
  • Określanie wymagań prawnych, niezbędnych do spełnienia wymagań BHP i Ochrony Środowiska,
  • Prowadzenie dokumentacji BHP i Ochrony Środowiska zgodnie z regulacjami prawnymi,
  • Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń w zakresie BHP i Ochrony Środowiska,
  • Udział w tworzeniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji z zakresu BHP.
  • Zarządzanie BHP i Ochroną Środowiska pracy w procesie realizacji Projektów
  • Opracowywanie dokumentów z zakresu BHP wymaganych przez zleceniodawcę/klienta.
  • Przeprowadzanie analiz i ocen ryzyka na stanowiskach pracy oraz ich aktualizacja.
  • Monitorowanie przestrzegania zapisów Zintegrowanego Systemu Zarządzania dotyczących BHP i Ochrony Środowiska
  • Udział w odbiorach technicznych obiektów, maszyn i urządzeń.
  • Budowanie świadomości Bezpieczeństwa Pracy wśród pracowników.
  • Współpraca z powiązanymi instytucjami zewnętrznymi
  • Nadzór nad wszystkimi zagadnieniami w obszarze BHP i Ochrony Środowiska w miejscach prowadzenia działalności Spółki.

Wymagania:

  • Spełnianie wymogów ustawowych dotyczących Służby BHP,
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na budowie na podobnym stanowisku oraz znajomość specyfiki wykonywania prac budowlanych w branży energetycznej.
  • Znajomości prawa z obszaru BHP i Ochrony Środowiska,
  • Mile widziana znajomość systemu zarządzania BHP (ISO 18001 / OHSAS) i systemu zarządzania środowiskowego (ISO 14001),
  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy  zespole
  • Wnikliwość i umiejętność analitycznego myślenia,
  • Dobra znajomości pakietu MS Office.
  • Nastawienie na realizację celów.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możłiwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Miłe środowisko pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.