specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 21196
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • wprowadzanie i propagowanie standardów firmy w zakresie BHP, P/Poż i ochrony środowiska
  • wdrażanie odpowiednich procedur i polityk ww. zakresie
  • prowadzenie działań prewencyjnych i naprawczych w postaci akcji komunikacyjnych
  • opracowanie kalendarza komunikacji zespołu oraz bieżące opracowywanie komunikacji wewnętrznej
  • nadzór nad szkoleniami bezpiecznej jazdy
  • przygotowanie planu audytów wewnętrznych oraz nadzór nad realizacją działań korygujących
  • rozwijanie i wprowadzanie niezbędnych narzędzi monitorowania zagadnień BHP oraz ochrony środowiska
  • rozwijanie świadomości pracowników na temat BHP
  • raportowanie wskaźników w zakresie BHP i ochrony środowiska
  • raportowanie danych środowiskowych zgodnie z przyjętym systemem
  • wewnętrzna, ścisła współpraca w celu identyfikacji i minimalizacji ryzyka, które mogą prowadzić do chorób zawodowych

Oczekiwania:
  • min. 0,5 roku doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe z zakresu BHP
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie - warunek konieczny
  • dobra znajomość obsługi MS Excel
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • kreatywność
  • zdolności przywódcze
  • umiejętność pracy w zespole

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)