Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

PARETTi Sp. z o.o. Sp.k.

45-052 Opole, opolskie

PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: 45-052 Opole

Obowiązki:

  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją BHP,
  • Przeprowadzanie wszelkich działań związanych z dbaniem o przestrzeganie zasad BHP w firmie produkcyjnej,
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu BHP dla pracowników
  • Opracowywanie procedur dotyczących bezpieczeństwa pracy,

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe, lub studia uzupełniające / podyplomowe w zakresie BHP,
  • Znajomość przepisów z zakresu BHP, poparta aktualnymi uprawnieniami,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl