Specjalista ds. Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Utrzymania Floty

KOMSA Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: KOMSA Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne

Zakres obowiązków

Odpowiedzialność za bezpieczeństwo wewnętrzne firmy

  • Kontrola i instalacja systemów bezpieczeństwa
  • Zapewnienie ochrony prywatności danych
  • Przeprowadzanie dochodzeń w przypadku kradzieży, włamań itp.
  • Kontrola dostępu do pomieszczeń KOMSA
  • Współpraca z centralą w Niemczech w zakresie wdrażania zasad bezpieczeństwa

Realizacja zakupów centralnych w firmie

  • organizacja procesu zakupów centralnych dla spółek grupy Komsa w Polsce, w tym poszukiwanie ofert, negocjacje cen, dbanie o właściwy obieg dokumentów

Administracja flotą samochodów służbowych

  • Kontrola stanu technicznego samochodów służbowych
  • Współpraca ze stacjami serwisowymi, zakładami wulkanizacyjnymi, warsztatami wykonującymi naprawy i przeglądy okresowe oraz ubezpieczycielem
  • Dbanie o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa użytkowników pojazdów
  • Rozliczanie kosztów paliwa
  • Prowadzenie spraw powypadkowych i pokolizyjnych

Oczekiwania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i systematyczność
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w międzynarodowej firmie
  • Pakiet socjalny (karta Multisport, ubezpieczenie, opieka medyczna)
  • Możliwość poszerzenia kompetencji, udział w szkoleniach i treningach
  • Możliwość wymiany doświadczeń oraz rozwoju zawodowego w ramach niemieckiego koncernu KOMSA Kommunikation Sachsen AG
  • Miłą atmosferę pracy