Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT / IT Security Specialist

Damiko

Warszawa i okolice, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania

• wsparcie techniczne dla produktów z zakresu bezpieczeństwa sieci LAN/WAN na etapie sprzedaży, wdrożeń i utrzymania systemów

• prezentacje rozwiązań dla klientów

• doradztwo techniczne oraz dobór produktów i rozwiązań

• przeprowadzanie testów rozwiązań oraz opieka techniczna w zakresie prowadzonych projektów

• utrzymywanie relacji z klientami firmy w zakresie technologicznym

• audyty środowisk klienta, testy penetracyjne

• projekty realizowane u klientów oraz w sposób zdalny

• praca na terenie Polski, preferowane mazowieckie, lubelskie

Wymagania

Wymagania

• dobre umiejętności komunikacyjne

• doświadczenie w branży IT

• umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji

• umiejętność planowania i zarządzania czasem

• samodzielność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu

• bardzo dobra znajomość technologii sieciowych LAN, WAN

• znajomość narzędzi pomagających w rozwiązywaniu problemów technicznych/sieciowych

Umiejętności

• bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu TCP/IP i sieci teleinformatycznych

• znajomość protokołów występujących w sieciach LAN/WAN

• znajomość technologii wykorzystywanych w sieciach WiFi

• umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych oraz diagnozowania problemów

• doświadczenie w realizacji audytów sieciowych, testów penetracyjnych

• dobra znajomość języka angielskiego

• mile widziane doświadczenie we wdrożeniach rozwiązań Symantec, Blue Coat, Fortinet, F5, Trend Micro, Check Point, Cisco lub podobne

Prezentacja firmy

Jednym z wyzwań stojących przed departamentami informatyki jest pomoc w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
3 miesięczny okres próbny, następnie na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
Tak, Multisport, angielski
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting