Specjalista ds. Badań w Laboratorium Badawczym

Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Zielonka, mazowieckie

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zielonka

Laboratorium Badawcze Alab Plus należy do ogólnopolskiej grupy laboratoriów ALAB. Rozpoczęło swoją działalność w lipcu 2016 roku. Specjalizuje się w mikrobiologicznych badaniach żywności oraz środowiska z obszaru produkcji i obrotu żywnością. W naszej ofercie mieści się szerokie spectrum badań mikrobiologicznych. Są to m.in.: drożdże i pleśnie, Salmonella spp., Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Bacillus cereus czy Listeria monocytogenes.

Celem pracy na tym stanowisku jest terminowe dostarczenie wiarygodnych wyników analiz mikrobiologicznych żywności i wody.

Do Twoich obowiązków należeć będzie: wykonywanie szerokiego spectrum badań mikrobiologicznych (żywności i wody).

Aby wykonywać pracę w sposób profesjonalny należy codziennie monitorować warunki środowiskowe w pracowni i temperatury w lodówkach.

Niezwykle ważnym obszarem pracy Specjalisty ds. Badań w Laboratorium Badawczym jest także autoryzowanie wyników wykonywanych badań oraz sporządzanie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości, m.in. sprawozdania z przeprowadzonych badań.

W przyszłości osoba na tym stanowisku będzie brała udział w rozszerzaniu oferty badań oraz walidacji nowych metod badawczych pozwalającej na poszerzenie zakresu Akredytacji.

W codziennej pracy podstawowymi działaniami są też: użytkowanie przyrządów pomiarowych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami, prowadzenie bieżącej konserwacji przyrządów pomiarowych i dbanie o czystość i porządek na stanowiskach pracy.

Priorytetem naszej pracy jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Niezbędnymi elementami by nasze usługi były świadczone na jak najwyższym poziomie jest więc dbanie o profesjonalną obsługę i zadowolenie naszych Klientów poprzez udzielanie wsparcia i odpowiedzi na zgłaszane pytania.

Aby efektywnie realizować zadania potrzebujesz:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: mikrobiologia, biologia, technologia żywności, towaroznawstwo lub pokrewne,
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w akredytowanym laboratorium,
  • certyfikat potwierdzający znajomość wymagań normy PN-EN ISO 17025,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • duży stopień samodzielności,
  • uczestnictwo w nowym projekcie,
  • możliwość zapoznania się i stosowania najnowszej technologii,
  • styczność z szerokim spectrum badań mikrobiologicznych żywności i wody,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy, szkolenia),
  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu kompetencji i doświadczenia zawodowego,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-16:00,
  • kartę Multisport,
  • zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników i ich rodzin oraz dla współpracowników.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.