SPECJALISTA DS. AUTOMATYZACJI

ForProgress

Wrocław / Warszawa, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Pogoń za “słupkami”i wynikami sprzedaży zostawiamy korporacjom.

W naszej firmie stawiamy na synergię talentów i kompetencji naszych pracowników, dajemy szansę na szeroko pojęty rozwój poprzez udział w szkoleniach, różnorodnych i nieszablonowych projektach w wielu branżach oraz program mentoringowy.

Obecnie poszukujemy SPECJALISTÓW DS. AUTOMATYZACJI we WROCŁAWIU lub w WARSZAWIE.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenia w automatyzacji testów,
  • Znajomości różnych technik testowania i umiejętności ich wykorzystania w praktyce,
  • Doświadczenia w realizacji projektów w złożonym, zintegrowanym modelu środowisk,
  • Doświadczenia w tworzeniu testów automatycznych przy wykorzystaniu dedykowanych narzędzi (np. HP UFT, JMeter, SoupUI)
  • Znajomości narzędzi wspierających testowanie: Jira, HP QC, Testlink, Bugzilla, Mantis,
  • Dobrej znajomości Selenium Webdriver, TestNG,
  • Dobrej znajomości języka programowania Java,
  • Dobrej znajomości SQL,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Umiejętności organizowania pracy własnej,
  • Odpowiedzialności.

Mile widziana:

  • Znajomość branż: telekomunikacja, bankowość, ubezpieczenia, płatności elektroniczne,
  • Posiadanie certyfikatu ISTQB Foundation,

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą na styku biznesu i IT. Dostarczamy możliwości,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości