Opis stanowiska pracy

Główne zadania

  • konfiguracja, montaż i testowanie układów sterowania pneumatycznego lub elektrycznego na armaturze przemysłowej
  • projektowanie elementów montażowych,
  • rysowanie schematów elektrycznych i pneumatycznych,
  • wsparcie techniczne działu sprzedaży,
  • wsparcie techniczne klientów,
  • diagnostyka i naprawy serwisowe armatury oraz napędów pneumatycznych i elektrycznych
  • analiza przyczyn usterek,
  • wyjazdy serwisowe związane z uruchomieniem, bądź serwisowaniem urządzeń na obiektach przemysłowych

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie lub w trakcie (automatyka, mechatronika, mechanika),
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i projektowania w programach CAD 2D i 3D,
  • umiejętność czytania i rysowania schematów elektrycznych,
  • umiejętność czytania schematów pneumatycznych,
  • wiedza z zakresu automatyki, elektrotechniki i mechaniki,
  • zdolności manualne (techniczne),
  • umiejętność poszukiwania nietypowych rozwiązań w zakresie montażu i sterowania,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie będącej ekspertem z długoletnim doświadczeniem,
  • szkolenia produktowe,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę pracy,

Prezentacja firmy

Centrum Automatyzacji Armatury ARNAP jest specjalizowanym dostawc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca BPO / outsourcing, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie