Specjalista ds. aukcji internetowych

Cerames

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • wystawianie, i zarządzanie aukcjami internetowymi w serwisach krajowych i zagranicznych,
  • monitorowanie rynku na serwisach aukcyjnych
  • tworzenie i zarządzanie szablonami aukcyjnymi
  • biegłe poruszanie się w serwisach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest)
  • pisanie postów, uczestnictwo w dyskusjach, tworzenie oraz prowadzenieFan Page’ów
  • raportowanie wyników pracy

Wymagania

  • minimalne 2 letnie doświadczenie sprzedaży w serwisach aukcyjnych krajowych i zagranicznych
  • znajomość zasad sprzedaży w serwisach aukcyjnych
  • znajomość HTML/CSS pozwalająca na swobodną pracę z narzędziami webowymi
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • pozytywne nastawienie i orientacja na wyniki
  • znajomość takich serwisów jak Amazon, ebay, Alibaba, Aliexpress

Prezentacja firmy

Firma Ewiza istnieje od kwietnia 2006 roku. <br/>Od tego czasu zdobyliś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Praca dla studenta, Praca Obsługa klienta, Praca Internet / e-commerce