Specjalista ds. aranżacji i projektowania łazienek i kuchni

Centrum Wyposażenia Łazienek Cerhaus

Głogów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Wyposażenia Łazienek Cerhaus zatrudni:

Miejsce pracy: Głogów

Opis stanowiska: Dobór płytek i wyposażenia łazienki według potrzeb klienta, oraz wykonanie indywidualnego projektu aranżacji łazienki i kuchni

Od kandydatów oczekujemy:

• Doświadczenia w projektowaniu i aranżacji wnętrz
• Zdolności sprzedażowych
• Wysokiej kultury osobistej
• Samodzielności w działaniu i wykazywaniu własnej inicjatywy
• Dyspozycyjności i zaangażowania
• Łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych
• Umiejętności pracy w zespole
• Znajomości programu Cad Decor , Subiekt GT
• Mile widziane prawo jazdy kat B

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie o uznanej pozycji na rynku
• Możliwość rozwoju w młodym zespole
• Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie Cv wraz ze zdjęciem

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie