Specjalista ds. Aplikacji Biznesowych

Workforce Logiq

okolice Nadarzyna, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego międzynarodowego Klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Nadarzyna (pow. pruszkowski)

Długość zatrudnienia: min. 1 rok z możliwością przedłużenia

Forma zatrudnienia: B2B

Start: ASAP

Główne obowiązki:

- Obsługa użytkowników systemów informatycznych wspomagających pracę firmy;

- Opieka nad rozwojem aplikacji biznesowych oraz udział w projektach IT;

- Pomoc i wspieranie użytkowników w przypadku problemów systemowych;

- Analizowanie, aktualizowanie i kontrolowanie katalogu oraz kart usług IT;

- Administrowanie bazami danych;

- Rozwój systemów w zakresie technicznym (procedury składowane, raporty, analizy);

- Współpracę z centralą firmy zagranicą.

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe lub studenci ostatniego roku studiów magisterskich/inżynierskich, preferowany kierunek: Informatyka;

- Znajomość środowiska Microsoft (Windows Server, Active Directory);

- Znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania oraz integracji systemów;

- Biegła znajomość środowiska relacyjnych baz danych (język zapytań SQL, T-SQL);

- Doświadczenie w zarządzaniu systemami finansowo-księgowymi;

- Doświadczenie w realizacji rozbudowanych projektów IT;

- Dobra znajomość języka angielskiego;

- Umiejętności analityczne i organizacyjne;

- Otwartość na pracę w trybie zmianowym.

Mile widziane:

- Wiedza z zakresu hurtowni danych (DWH) oraz Business Intelligence (BI).

 Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki pracy w renomowanej, stabilnej firmie;

- Zatrudnienie w oparciu o współpracę B2B;

- Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska;

- Przyjazną atmosferę w pracy;

- Możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca Internet / e-commerce, Praca Badania / Rozwój