specjalista ds. analizy reklamacji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Namysłów, opolskie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Obecnie dla naszego Klienta - światowego lidera w rozwoju i produkcji komponentów elektronicznych - poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 40571
Praca stała
Lokalizacja: Namysłów

Zakres obowiązków:
  • tworzenie raportów i analiz z reklamacji
  • wsparcie w działaniach prewencyjnych i korygujących
  • rozpoznanie uszkodzeń z zakresu elektroniki użytkowej

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektronika, telekomunikacja lub kierunki pokrewne)
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia specjalistyczne i językowe)
  • bogaty pakiet socjalny i medyczny
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)