SPECJALISTA ds. ANALIZY OFERT i WSPÓŁPRACY Z KLIENTAMI

Polska Kancelaria Brokerska Sp. z o.o.

Wrocław, 50-101, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Renomowana kancelaria brokerska z główna siedzibą we Wrocławiu zatrudni osoby na stanowisko:

Zakres odpowiedzialności:
aktywne poszukiwanie ofert dla klientów
wykonywanie porównań i analiz
aktywna współpraca z zespołem
bieżący kontakt z klientami Kancelarii, Towarzystwami Ubezpieczeniowymi

Oferujemy:
interesującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej i renomowanej Kancelarii
możliwość rozwoju w przyjaznym i ambitnym zespole
stabilne warunki zatrudnienia, połączone z motywacyjnym systemem premiowym

Wymagania

Wymagania:
wykształcenie wyższe
zdolność analitycznego myślenia
umiejętność prowadzenia negocjacji
łatwość w nawiązywaniu kontaktów przez telefon
komunikatywność, asertywność
umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
gotowość do podnoszenia kwalifikacji

Od Kandydatów oczekujemy ponadto:
dobrej dykcji
znajomości prawa cywilnego
umiejętności organizacji pracy własnej
samodzielności, kreatywności i inicjatywy
dbałości o pozytywny wizerunek firmy

Dodatkowym atutem będzie:
doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży ubezpieczeniowej

Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV ze zdjęciem

Prezentacja firmy

Polska Kancelaria Brokerka sp. z o.o. jako broker ubezpieczeniowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia