Specjalista ds.analiz

Work Service

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa + premie),
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- przyjazną atmosferę w miejscu pracy, wsparcie współpracowników i przełożonych,
- możliwość awansu i rozwoju w międzynarodowej firmie - jasną ścieżkę kariery, zdobycie cennego doświadczenia zawodowego oraz kontakt z najnowszymi technologiami.

Wymagania

Poszukujemy osoby lubiącej wyzwania i pracę pod presją czasu!

Wymagania
- wykształcenie minimum średnie
- min. 1 rok doświadczenia w bezpośredniej lub pośredniej obsłudze Klienta bądź w jednostkach wsparcia z obszaru analiz, HR, administracji
- dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
- bardzo dobra znajomość pakietu MSOffice, a w szczególności aplikacji MSExcel
- umiejętności analityczne oraz umiejętność wizualizacji danych
- umiejętność planowania pracy i zarządzania własnym czasem pracy
- znajomość Kodeksu Pracy w zakresie zasad czasu pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing