specjalista ds. analiz oraz planowania zapotrzebowania

Randstad Polska Sp. z o.o.

Pszczyna, śląskie

 Dla naszego Klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy kandydatów/tek na stanowisko:

Nr ref.: 39435
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pszczyna

Zakres obowiązków:
  • codzienna analiza stanów operacyjnych
  • długoterminowe planowanie środków dystrybucyjnych (butle, wiązki)
  • informowanie o niedoborach lub nadwyżkach opakowań w magazynie
  • optymalizowanie stanów magazynowych
  • weryfikacja danych generowanych MRP i MRS, aktualizacja parametrów w SAP
  • terminowe wypełnianie zestawień, analiza statystyk, porównywanie celów i wyników
  • monitorowanie zapasów pojemników
  • tworzenie analiz i modeli dla lepszego zarządzania zapasami
  • współpraca z Centrami Dystrybucji i komórką planowania transportu
  • analiza i działania związane z wycofaniem produktów z katalogu
  • wdrażanie i monitorowanie projektów związanych ze stanem operacyjnym

Oczekiwania:
  • dobra znajomość MS Excel, MS Acces
  • umiejętności analizowania danych oraz tworzenie raportów na podstawie danych archiwalnych
  • przygotowanie raportów i prezentacji na podstawie przeprowadzonych analiz
  • samodzielność
  • znajomość języka angielskiego

 Dodatkowe atuty:

  • znajomość VBA oraz SQL
  • znajomość SAP/InLabel
  • znajomość podstaw MRS, MRP
  • znajomość podstaw planowania terminowego (Sales & Operation Planing)

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • praca dla renomowanej firmy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)