SPECJALISTA DS. ANALIZ I ROZLICZEŃ

Kilargo Sp. z o.o.

Kalisz, wielkopolskie

KILARGO to polska firma produkcyjno handlowa, właściciel marki AUGUSTO. Nasze zakłady produkcyjne należą do najnowocześniejszych w Europie. Zbieramy doświadczenia ponad 20 lat i stale się rozwijamy, co dla Ciebie Drogi Kandydacie oznacza, że jeśli przejdziesz pomyślnie proces rekrutacji będziesz miał okazję pracować w dynamicznej firmie, która jest niekwestionowanym liderem w produkcji lodów.
Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kalisz

Zadania:

  • Weryfikacja oraz analiza dokumentów magazynowych i produkcyjnych
  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego (Axapta)
  • Rozliczanie sprzedaży detalicznej w systemie komputerowym (Axapta)
  • Przygotowywanie różnorodnych zestawień, analiz i raportów

Wymagania:

  • Minimum wykształcenie średnie, preferowane wykształcenie wyższe (profil ekonomiczno - analityczny)
  • Mile widziane doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość systemów typu ERP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Skrupulatność i rzetelność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego
  • Współpracę z profesjonalnym i sympatycznym zespołem fachowców
Kandydatów prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (cv + list motywacyjny) klikając przycisk APLIKUJ.