Specjalista ds. Analityki Internetowej

Arche Consulting

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  • analiza danych oraz przygotowanie raportów i wniosków dla witryn internetowych,
  • planowanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących współczynnik konwersji serwisów internetowych,
  • opracowanie rekomendacji zwiększających efektywność funkcjonowania strony www lub kampanii reklamowych,
  • prognozowanie i monitorowanie KPI,
  • analiza zachowań użytkowników strony www, przeprowadzanie testów A/B,
  • obsługa platform analitycznych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • biegłość w analizie danych, tworzeniu raportów oraz rekomendacji dla klientów,
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z analizą danych, e-marketingu, performance marketingu lub specjalisty SEM,
  • znajomość zagadnień z zakresu SEO / PPC,
  • bardzo dobra znajomość Google Analytics, Google Tag Manager, Google Analytics API ,
  • znajomość zagadnień UX,
  • bardzo dobra znajomość środowiska MS Office,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz klient oferuje:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę z najlepszymi specjalistami,
  • szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów,
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnym przedsiębiorstwie,
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i doskonałą atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media