Specjalista ds. aministracyjnych/ Obsługa recepcji

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Terminowe rejestrowanie przychodzących oraz wychodzących FV

• Weryfikacja poprawnego obiegu dokumentów wewnątrz firmy

• Rejestrowanie wszystkich przychodzących i wychodzących dokumentów w wewnętrznym systemie obiegu dokumentów

• Organizacja biura I obsługa recepcji

• Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

• Obsługa połączeń przychodzących

• Obsługa gości oraz spotkań biznesowych

• Organizacja podróży i spotkań służbowych, obsługa delegacji pracowników firmy

• Wykonywanie innych zadań ad-hoc we współpracy z pozostałymi działami firmy

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (język korporacyjny, część gości anglojęzycznych, część systemów i dokumentów anglojęzyczna)

• Doświadczenie w pracy na recepcji/ sekretariacie/ kancelarii

• Umiejętność posługiwania się urządzeniami biurowymi

• Biegła znajomość pakietu OFFICE

• Pełna dyspozycyjność

• Postawa pro-aktywna, dynamiczna, nastawienie „yes i can”

• Zdolności analityczne, umiejętności rozwiązywania problemów, samodzielność

OFERUJEMY:

• Pracę w międzynarodowej firmie gwarantującej stabilność zatrudnienia

• Rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i uzyskiwanych wyników pracy

• Szeroki pakiet świadczeń socjalnych ( m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie kart sportowych)

• Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji zawodowych

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.