Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

specjalista ds. akustyki

Nr ref.: 38700
Praca stała
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:
  • utrzymanie i ulepszanie kompleksowych skomputeryzowanych testerów głośników NTi i Klippel
  • opracowywanie i rozwój wskaźników wydajności i przydatności nowych systemów i metod analizy głośników
  • wdrażanie jednego standardu instrumentów i metod analizy głośników dla całej Firmy (zgodnie z planem rozwoju)
  • zarządzanie laboratorium zgodnie z centralnymi procedurami jakości
  • kontakt i współpraca mailowa z producentem systemu Klippel, w celu uzyskiwania informacji o nowych produktach i nowych metodach analiz oraz zastosowanie ich w praktyce
  • aktywny udział w auditach Klienta

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (automatyka, robotyka, mechanika, elektronika, informatyka)
  • minimum dobra znajomość języka angielskiego bądź włoskiego, umozliwiająca swobodną komunikację
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość parametrów mechanicznych i akustycznych głośników
  • znajomość podstawowych elementów elektrycznych
  • gotowość do podróży służbowych

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia
  • możliwość zdobywania doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • miła atmosfera w pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)