Specjalista ds. Agronomii

HRK S.A.

Sulęcin, lubuskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dużej firmy dystrybucyjnej z kapitałem zagranicznym z branży rolniczej, prowadzimy poszukiwania kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. AgronomiiMiejsce pracy: Sulęcin

Główne obowiązki:

  • sprzedaż i doradztwo w zakresie nawozów i ŚOR,
  • pozyskiwanie klientów i budowanie stałych relacji z klientami na podległym obszarze,
  • ocena zdolności kredytowej klienta,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • raportowanie wyników zgodnie z przyjętymi zasadami,
  • uczestnictow w szkoleniach, konferencjach i innych spotkaniach.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku w branży dystrybucji środków ochrony roślin, nawozów, rolnictwa, przetwórstwa rolnego, skupu płodów rolnych lub doświadczenie w zarządzaniu gospodarstwami rolnymi (z nastawieniem na rozwój w ww. branżach),
  • ukończone studia rolnicze,
  • wiedza z zakresu stosowania środków do produkcji rolnej,
  • samodzielność w działaniu,
  • nastawienie na realizację celów wynikowych i jakościowych,
  • komunikatywność i umiejętność budowania trwałych relacji z klientem,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność planowania czasu pracy,
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz umiejętność obsługi pakietu Office,
  • znajomość języka angielskiego będzie stanowić dodatkowy atut.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur nowocześnie zarządzanej firmy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i pakiet prowizyjny uzależniany od realizacji stawianych celów,
  • nowoczesne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop / palmtop,
  • intensywne i cyklicze szkolenia produktowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.