Opis stanowiska pracy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu zatrudni na stanowisko:

Specjalista ds. administracyjnych

Zakres obowiązków:

1. Wykonywanie prac administracyjnych związanych z funkcjonowaniem Zespołu Zadaniowego ds. Nowej Wystawy Głównej, w tym:

  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej bieżących działań Zespołu
  • tworzenie pism, umów i innych dokumentów formalnych
  • opracowanie raportów i sprawozdań
  • katalogowanie i archiwizacja dokumentacji
  • wykonywanie innych bieżących prac administracyjnych.

2. Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Muzeum realizującymi zadania na potrzeby projektu NWG.

3. Uczestniczenie w spotkaniach merytorycznych dotyczących NWG oraz sporządzanie protokołów z tych spotkań.

4. Organizowanie prac związanych z przygotowywaniem i realizacją spotkań grup roboczych i konsultacyjnych, sympozjów naukowych i konferencji upowszechniających stan realizacji NWG.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe (administracyjne lub ekonomiczne)
  • biegła obsługa MS Office
  • doświadczenie w realizacji zadań w zbliżonym zakresie
  • umiejętność analitycznego myślenia, planowania
  • duża samodzielność i dyscyplina
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców)
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Termin i miejsce składania ofert:

Życiorys zawierający klauzulę o wyrażeniu zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ,t.j. Dz.U. z 2016 r., Poz. 922, ze zmianami) należy przesłać wraz z listem motywacyjnym.

Termin składania ofert od dnia 19 stycznia 2017 r. do skutecznego zakończenia naboru.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Analityka