Specjalista ds. administracyjnych w biurze budowy

PORR Polska Infrastructure S.A.

Nagoszewka Pierwsza, mazowieckie

Firma
PORR Polska Infrastructure S.A, jako część międzynarodowego koncernu PORR, realizuje swoją działalność operacyjną w ramach 5 wyspecjalizowanych Oddziałów: Drogowego, Inżynieryjnego, Energetyki, Mostowego i Oddziału w Norwegii. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia z wielu branż budownictwa jesteśmy w stanie zapewnić wszechstronny serwis, w pełni dopasowany do wymagań i potrzeb naszych klientów.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Nagoszewka Pierwsza

Opis stanowiska:

  • Obsługa administracyjna biura budowy
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji
  • Ewidencjonowanie czasu pracy, obsługa delegacji pracowniczych
  • Dekretacja faktur w programie SAP
  • Obsługa spotkań biznesowych
  • Współpraca z interesariuszami
  • Tworzenie zestawień, raportów i analiz na potrzeby biura budowy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość podstaw księgowości będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Kluczowe kompetencje:
  • dążenie do rezultatów
  • myślenie analityczne
  • praca zespołowa
  • zaangażowanie, sumienność
  • dobra organizacja własnej pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet Multisport, Mybenefit oraz opiekę medyczną
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Pracę z najlepszymi specjalistami w branży budowlanej
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej spółce