Specjalista ds. administracyjnych i zamówień publicznych

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

Oświęcim, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu zatrudni na stanowisko:

Zakres obowiązków:

1. Wykonywanie prac administracyjnych związanych z funkcjonowaniem Zespołu Zadaniowego ds. Nowej Wystawy Głównej, w tym:

  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej bieżących działań Zespołu
  • tworzenie umów i innych dokumentów formalnych
  • opracowanie raportów i sprawozdań
  • katalogowanie i archiwizacja dokumentacji
  • wykonywanie innych bieżących prac związanych z funkcjonowaniem administracji.

2. Organizowanie i realizacja postępowań w zakresie zamówień publicznych, w tym:

  • przygotowanie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, Opisu Przedmiotu Zamówienia oraz Wymagań i Warunków Udziału dla podmiotów ubiegających się o zamówienie
  • udział w pracach Komisji Przetargowej, ocena ofert
  • przygotowanie zapytań ofertowych
  • ewidencjonowanie dokumentacji z przeprowadzonych postępowań z zakresu przeprowadzonych zamówień publicznych.

3. Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Muzeum realizującymi zadania na potrzeby projektu NWG

  • uczestniczenie w spotkaniach merytorycznych dotyczących NWG oraz sporządzanie protokołów z tych spotkań
  • organizowanie prac związanych z przygotowywaniem i realizacją spotkań grup roboczych i konsultacyjnych, sympozjów naukowych i konferencji upowszechniających stan realizacji NWG.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe (administracyjne, ekonomiczne lub prawnicze)
  • doświadczenie w obszarze zamówień publicznych
  • znajomość Ustawy PZP wraz z nowelizacjami
  • wiedza z zakresu zasad sporządzania dokumentacji przetargowej
  • biegła obsługa MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia, planowania
  • duża samodzielność i dyscyplina
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców)
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Termin i miejsce składania ofert:

Życiorys zawierający klauzulę o wyrażeniu zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ,tj. Dz.U. z 2016 r., Poz. 922, ze zmianami) należy przesłać wraz z listem motywacyjnym.

Termin składania ofert od dnia 19 stycznia 2017 r. do skutecznego zakończenia naboru.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja