Specjalista ds. Administracyjno - Logistycznych

KZN Rail Sp. z o.o.

Kraków, 30-740, małopolskie

Opis stanowiska pracy

1. Ewidencja i rozliczanie godzin pracy pracowników fizycznych

2. Ewidencjonowanie i rozliczanie wyjazdów służbowych

3. Koordynacja, obsługa i ewidencja związana z badaniami okresowymi i BHP

4. Obieg, rejestracja, archiwizacja dokumentacji związanej z procesami zakupowymi i obsługa personalna pracowników

5. Sprawdzanie zasadności faktur kosztowych

6. Koordynacja i obsługa procesu związanego z logistyką budowy dotyczących pracowników w zakresie m. in.: środków czystości, odzieży ochronnej w tym pralni, posiłków regeneracyjnych, noclegów, zapotrzebowań budowy w zakresie obsługi biur terenowych itp.

7. Przygotowanie, tworzenie oraz wysyłanie zapytań ofertowych, wyszukiwanie najkorzystniejszych dostawców towarów, pozyskiwanie nowych dostawców, negocjacje

8. Ocena i weryfikacja dostawców

9. Realizacja i koordynacja procesu zatwierdzeń zapotrzebowań i zamówień

10. Koordynacja nad jakością, ilością i terminowością zamówień

11. Prowadzenie gospodarki magazynowej (zamawianie, wydawanie, przygotowywanie wysyłek)

12. Kontrola stanów magazynowych

13. Prowadzenie stałej analizy i rozliczeń finansowych zakupów

Wymagania

Wymagania

1. Wykształcenie wyższe – w zakresie ekonomicznym lub podobnym

2. Doświadczenie – min. 2lata

3. Prawo Jazdy

4. Biegła znajomość obsługi komputera i pakietów oprogramowania biurowego (MS Office) oraz urządzeń biurowych

5. Praktyczna znajomość przepisów związanych z BHP i Prawo Pracy

6. Dyspozycyjność –poziom standardowy

7. Umiejętność pracy w zespole

8. Samodzielność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy

9. Zdolności interpersonalne, w tym umiejętność komunikacji z osobami na różnych szczeblach organizacyjnych

10. Nienaganna kultura osobista, umiejętność zachowania dyskrecji i taktu

Miejsce pracy: Kraków, ul. Półłanki 25

Oferujemy

1. Stabilne zatrudnienie

2. Pracę w młodym, dynamicznym zespole

3. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

4. Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

5. Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

KZN Rail Sp. z o.o. to kluczowe ogniwo Grupy KZN Bieżanów w strategii ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie