Specjalista ds. Administracyjno-Handlowych

Biochem Polska Sp. z o.o.

Stara Iwiczna k. Piaseczno, Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Biochem Polska Sp. z o. o. zajmująca się dystrybucją sprzętu medycznego od 1996 roku poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz w Biurze Handlowym w Starej Iwicznej – Kompleks Biurowo-Magazynowy MAJ Centrum

Obowiązki:

  • Składnie zamówień u dostawców i kontrola ich realizacji,
  • Prognozowanie zakupów u dostawców,
  • Przyjmowanie zamówień od klientów i przekazywanie do realizacji na magazyn,
  • Fakturowanie,
  • Kontrola faktur zakupowych i wprowadzanie ich do systemu płatności,
  • Współpraca z firmami spedycyjnymi,
  • Analiza sprzedaży i realizacji umów,
  • Współpraca z biurem rachunkowym.

Wymagania:

  • Znajomość programu magazynowego, preferowany Wf-Mag,
  • Znajomość pakietu Ms Office,
  • Bardzo dobra organizacja i zarządzanie czasem pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość zawodowej realizacji,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.

CV prosimy przesyłać na adres: biochem@biochempolska.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zmieszczenie w CV następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Biochem Polska Sp. z o.o., z siedzibą w 05-500 Stara Iwiczna k/Piaseczna, przy ul. Nowej 23 moich danych osobowych podanych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, w zakresie szerszym aniżeli jest to wymagane na podstawie art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy’’. Jednocześnie jestem poinformowany/poinformowana, że ww. zgoda może zostać cofnięta przeze mnie w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Biochem Polska Sp. z o.o., z siedzibą w 05-500 Stara Iwiczna k/Piaseczna, przy ul. Nowej 23 . Dane zbierane są na potrzeby obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich poprawiania oraz usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych – jak np. stan cywilny – jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Nie wymagamy od Państwa zamieszczania zdjęcia w CV i/lub liście motywacyjnym. Jeśli jednak dołączą je Państwo, jest to jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swojego wizerunku w celach rekrutacyjnych.

Prezentacja firmy

Wieloletni dostawca sprzętu medycznego na rynek krajowy. Zajmuje ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta