specjalista ds. administracyjno finansowych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gryfino, zachodniopomorskie

 Dla naszego klienta, profesjonalnej firmy usługowej posiadającej oddziały na terenie Niemiec, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 32874
Praca stała
Lokalizacja: Gryfino

Zakres obowiązków:
  • sporządzanie dokumentacji cen transferowych pomiędzy podmiotami powiązanymi
  • prowadzenie spraw dot. ubezpieczeń majątkowych firmy
  • utrzymywanie stałego kontaktu z działami księgowymi zagranicznych spółek powiązanych, w tym w szczególności w ramach bieżących rozliczeń
  • kontakt z kontrahentami niemieckimi
  • kontakt z bankami niemieckimi
  • sporządzanie dokumentacji dla potrzeb wewnątrzwspólnotowych transakcji
  • ścisła współpraca z działem księgowym, magazynem, etc.
  • wykonywanie drobnych tłumaczeń

Oczekiwania:
  • Doskonała znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie wyższe
  • mile widziane doświadczenie w dziale finansowo-księgowym
  • znajomość podstaw rachunkowości

Oferta:
  • atrakcyjne zarobki
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • praca w międzynarodowym środowisku z codziennym użyciem języka niemieckiego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)